J I K  J I K
Arrow
Arrow
لوستر و چراغ خواب
انوع لوستر و چراغ خواب های خاص اتاق کودک
استیکر چوبی مدل ملوان
استيكر چوبي جيك جيك مدل ميمون ملوان
لوستر کودک مدل خلبان
لوستر کودک جیک جیک مدل خلبان
استیکرهای چوبی برجسنه اتاق کودک
تغییر با کمتربن هزینه
Slider
01

اپلیکیشن آموزشی برای کودکان، معرفی بهترین‌ها

شاید بخواهید بدانید چه اپلیکیشن هایی برای بچه ها ارزش دانلود کردن دارند و کدام اپلیکیشن ها فقط جای اضافی در تلفن یا تبلت شما می گیرند.این اپلیکیشن ها که برای آیفون، آیپد و تلفن هایی که با سیستم عامل اندروید کار می کنند، بچه های شما را وقتی درصف منتظر ایستاده اید یا با ماشین همراه بچه ها به سفر رفته اید، سرگرم می کنند. ضمن اینکه آنها جنبه آموزشی هم دارند. برای همین از دانلود کردن آنها پشیمان نمی شوید.

 

Elmo Calls
برای بچه های پنج سال و زیر پنج سال
حتی بچه های خیلی کوچک هم از این اپلیکیشن خوششان می آید. آنها با شخصیت اصلی این اپلیکیشن که به آنها زنگ می زند، ارتباط برقرار می کنند و با او آهنگ می خوانند و می خندند. هرچه آنها بزرگ تر می شوند، می توانید این اپلیکیشن را آپدیت کنید و تم های جدیدی به آن اضافه کنید. اگر بچه شما خیلی طرفدار این اپ نیست، اپلیکیشن هایی هستند که شخصیت های جالب تر دیگری با بچه ها تماس می گیرند.
 
AlphaTots
برای پنج سال و زیر پنج سال
بچه ها با حروف الفبای انگلیسی این اپلیکیشن درس یاد می گیرند و بازی های مختلف و پازل درست کردن می آموزند. آنها روبات می سازند و دنبال گنج می کردند و چند کلمه هم یاد می گیرند.
 
Mrs. Potato Head – Create & Play
برای پنج سال و زیر پنج سال
این اپلیکیشن سرگرم کننده به آنها امکان انتخاب از بین بیش از 200 قیافه احمقانه جالب را برای شخصیت اصلی این اپ می دهد. ضمن اینکه این اپلیکیشن برای تقویت حس خلاقیت بچه ها هم مفید است.
 
PBS Kids Video
برای پنج سال و زیر پنج سال
اگر بچه شما قبل از رفتن به مدرسه برنامه های تلویزیونی تماشا می کند، بهتر است از این اپلیکیشن استفاده کند. البته برای کار با این اپلیکیشن باید به اینترنت وصل بود.
 
Peekaboo Barn
برای پنج سال و زیر پنج سال
تم این اپ در مورد یک مزرعه است و برای بچه هایی که در آستانه رفتن به مدرسه هستند، خیلی خوب است. بچه ها با فشاردادن در اسطبل، حیوانات مختلف را شناسایی کرده و با آنها صدا در می آورند. بچه ها علت و معلول، نام حیوانات و صدای آنها را با این اپ یاد می گیرند. دیدن اسم حیوانات آنها همچنین مهارت های خواندن آن ها را هم بیشتر می کند. شما می توانید در نسخه جدید این اپلیکیشن صدای خودتان و هرکس دیگر را به هر زبانی که می خواهید ضبط کنید
  
Daniel Tiger's Day & Night
برای پنج سال وزیر پنج سال
این اپلیکیشن هشت بازی در مورد عادت های روزمره صبح و شب دارد و بچه ها همراه آن می توانند آواز بخواند و نحوه مسواک زدن دندان ها و کارهای دیگر را بیاموزند. بچه ها در مورد چیزهای مختلف نظیر لباس پوشیدن، کفش پوشیدن، شستن صورت و غیره یاد می گیرند.
 
Sago Mini Fairy Tales
برای بچه های 2 تا 4 سال
این اپلیکیشن برای قدرت تخیل و تجسم بچه های شما و علاقه زیاد آنها به قصه ها مناسب است. بچه ها در این اپلیکیشن، از خلاقیت خود برای ساختن داستان های مختلف استفاده می کنند. یکی از مزایای این اپلیکیشن این است که هیچ بخشی برای ارتقا اپلیکیشن وجود نداشته و نگرانی در استفاده از آن و ترس از فشاردادن دکمه ای که نسخه دیگری از این اپ را خریداری کند، وجود ندارد.
 
ABCmouse.com
برای 2 تا 7 سال
این اپلیکیشن ارزان قیمتی نیست ولی ارزش آن خیلی بیشتر از یک اپ ساده است. بیش از 5000 فعالیت آموزش خواندن، ریاضی، علوم، هنر، موسیقی و غیره درآن گنجانده شده و وقتی بچه شما آنها را کامل کند، تیکت خاصی برای خرید چیزهای جالب از طریق این اپلیکیشن به او جایزه داده می شود.
 
Yo Gabba Gabba! Party in My Tummy
برای پنج سال و زیر پنج سال
بچه ها در این اپلیکیشن آواز می خوانند و به شخصیت های اپ غذا می دهند و تمیز کردن را یاد می گیرند. برای همین در این اپلیکیشن هم درس های زیادی در مورد قضیه علت و معلول وجود داشته و خلاقیت آنها هم افزایش پیدا می کند. آنها می توانید صفحات را با استفاده از ابزارها و استیکرهای اپ رنگ آمیزی و طراحی کنند.
 
Endless Reader
برای پنج سال و زیر پنج سال
این اپلیکیشن برای بچه های مهد کودکی و آنهایی که در آستانه رفتن به مدرسه هستند، ایده ال است و آنها خواندن کلمات را یاد می گیرند. این اپ از پازل لغات استفاده می کند. حروف کنار هم می آیند و مثلا لغت سگ همراه با سگی که در حال پارس کردن است نشان داده می شود. این شیوه ظاهر شدن لغات به تشخیص و یادگیری آنها کمک می کند.
 
Monkey Word School Adventure
برای 3 تا 7 سال
هرچه بچه ها در این اپلیکیشن در انجام و تکمیل بازی ها مهارت پیدا می کنند، بازی های سخت تری در مراحل بعدی انتظار آنهاست. اگر آنها کاری که در مورد قورباغه ها، پروانه ها به آنها محول شده را به نحو احسن انجام دهند، برای آنها جایزه و پاداشی در کار خواهد بود.
 
Reading Rainbow App
برای 3 تا 9 سال
در این اپلیکیشن بچه ها به بیش از 400 کتاب و ویدئوهای آموزشی دسترسی خواهند داشت. هر هفته محتوای جدیدی به این اپ اضافه می شود. وقتی که این اپلیکیشن را به صورت رایگان دانلود می کنید، پنج کتاب رایگان به شما داده می شود ولی برای دانلود کتاب های بیشتر باید اپ را خریداری کنید.
 
Funky Bots
برای 6 تا 8 سال
این اپلیکیشن برای توسعه خلاقیت بچه ها مفید بوده و سرگرم کننده است. بچه ها با روبات هایی که می رقصند، بازی می کنند و آنها را خودشان تکان می دهند. در این اپ هم خوشبختانه هیچ قسمتی برای آپدیت کردن و خرید های اضافی وجود ندارد.
 
FarFaria Storybooks
برای 6 تا 8 سال
در این اپلیکیشن رایگان بیش از 900 قصه نهفته است. هر هفته پنج قصه جدید به اپلیکیشن اضافه می شود. می توانید داستان های مورد علاقه بچه تان را انتخاب کنید و آنها به راحتی هر موقع که خواستند حتی بدون وجود اینترنت به آنها دسترسی داشته باشند.
 
Toca Kitchen 2
برای سن 6 تا 8 سال
بچه ها می توانند با این اپ غذای مورد علاقه خود را با مواد غذایی و ابزارهایی که در اختیار دارند درست کنند. آنها به شخصیت های داستان غذا می دهند و واکنش آنها جالب است.
 
Dr. Panda's Ice Cream Truck
برای 6 تا 8 سال
اگر دنبال یک اپلیکیشن غذایی دیگر هستید، این اپ هم جالب است. بچه ها می توانند با خلاقیت خود بستنی دلخواهشان را درست کنند و هرچه می خواهند برای تزئین روی بستنی انتخاب کنند. حیواناتی که آنها این غذاها را برایشان درست کرده اند واکنش های جالبی به آنها نشان می دهند.
 
The Amazing Quest, The Forgotten Treasure
برای 6 تا 10 سال
اگر بچه شما عاشق ماجراجویی و اژدها و مصر باستان است، این اپ برای او سرگرم کننده خواهد بود. آنها شخصیت های داستان را به سلیقه خود لباس می پوشانند و خودشان صحنه را با المان های مختلف درست می کنند و لحظه به لحظه به گنج نزدیک تر می شوند. آنها برای موفقیت در این بازی به صبر و وحوصله و دقت و منطق نیاز دارند.
 
DragonVale
برای 6 تا 9 سال
اگر بچه شما حیوانات خانگی را دوست دارد، شاید از این اپ خوشش بیاید. آنها در این اپلیکیشن یکی دو چیز در مورد مراقت از حیوانات یاد می گیرند و مثلا می آموزند که باید مرتب به آنها غذا بدهند. ضمن اینکه اژدها ها در این اپلیکیشن در یک رقابت مهیچ با یکدیگر مسابقه می دهند.
 
SET Mania
برای هفت سال و بالاتر
هرشخص حتی یک آدم بزرگسال می تواند با این اپلیکیشن سرگرم شود. معلمان ابتدایی معمولا استفاده از آن را به بچه ها توصیه می کنند. این اپلیکیشن در ظاهر ساده بوده ولی بسیار چالش برانگیز است. بچه ها باید از قدرت درک و منطق خود استفاده کنند و این اپ برای تقویت ذهن آنها مفید است.
 
The Four
برای هفت سال و بالاتر
این اپ در مورد جمع و تفریق و تقسیم و ضرب است. با وارد کردن این چهار مفهوم ریاضی در یک بازی، تمرین آنها جنبه سرگرمی پیدا می کند و بچه ها سعی می کنند امتیاز خود را لحظه به لحظه بیشتر کنند.
 
Stack the States
برای 9 تا 11 سال
این درس جغرافیایی بسیار جالب است. بچه ها پایتخت ها و شکل و محل و پرچم ایالات و کشورهای مختلف را یاد می گیرند. هر چه در این بازی جلوتر می روند، مناطق جغرافیایی بیشتری یاد می گیرند.
 
Mad Libs
برای 9 تا 11 سال
این بازی را می توان به تنهایی یا همراه خانواده و دوستان انجام داد. بچه ها با استفاده از این اپ، دایره لغات خود را بهبود می بخشند و داستان های خوبی می سازند.
 
Monster Physics
برای 9 تا 11 سال
این اپ به بچه ها نشان می دهد که فیزیک درس جالبی است. بچه ها با استفاده از 68 قطعه ماشین و موشک و کشتی می سازند. خودشان مواد مورد نیاز خود را نظیر چوب و آهن و پلاستیک انتخاب می کنند و با طناب و زنجیر قطعات را به هم وصل می کنند. بعد از ساختن قطعه آخر، می توانند سرانجام رانندگی کنند و پرواز کنند. پنجاه مسوولیت جالب هم برای انجام شدن وجود دارد. در این اپ ساعت ها سرگرمی و خلاقیت و حل مشکل برای آنها وجود دارد.
 
Minecraft: Pocket Edition
برای 9 تا 15 سال
این اپلیکیشن برای بچه های بزرگ تر مناسب بوده و گیم های فانتزی و ساختن های خلاقانه به آن جنبه آموزشی می دهد. بچه ها می توانند مشکلات را با مهارت های خلاقانه خود در این اپ حل کنند.

Posted in معرفی اپلیکیشن کودکانه, نرم افزارهای کاربردی کودکان

نظر دهید

شما به عنوان مهمان نظر ارسال میکنید.

 

میزبان صدای گرم شما هستیم ...

برای مشاوره در زمینه‌ فروش محصولات و توضیحات بیشتر با ما تماس بگیرید

95119194–021

شرکت تولیدی جیک جیک به عنوان اولین و تنها مجموعه گسترده تولید ملزومات و محصولات دکوراسیون اتاق کودک،فعالیت خود را از سال 1391 آغاز نموده است. محصولات این شرکت با دو هدف خلاقیت و کیفیت مناسب ، طراحی و تولید می شوند و در تمامی مراحل تولید ،خاص و انحصاری بودن تمامی طرح ها کاملا مد نظر است. جنس پایه تمامی محصولات از ترکیب چوب با روکش پارچه لیلین بوده که کاملا ضد حساسیت و کاملا منطبق بر دو استاندارد Baby health و Real kids life  می باشند.فروشگاه آنلاین جیک جیک که با دو آدرس دامنه jik-jik.ir و jikjikco.ir در دسترس می باشد به صورت مستقیم تحت نظر مجموعه تولیدی جیک جیک فعالیت داشته و کلیه حقوق مادی و معنوی این فروشگاه تحت اختیار این شرکت است.ما در این فروشگاه علاوه بر ارائه ملزومات تولیدی در زمینه اتاق کودک، محصولاتی از سایر برندهای مطرح کودک در بخش های سرویس خواب و سیسمونی را ارائه می دهیم و سعی در پوشش نیاز مشتریان محترم در بخش کودک را داریم.فروشگاه آنلاین جیک جیک دارای نماد اعتماد بوده و کاملا تحت نظر مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
                شادی حق همه کودکان است.کودک شادتر...دنیای زیباتر